Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Jabłonnie
  • :
  • :
 
 

ZAJĘCIA PROJEKTOWE

Po długiej serii szkoleń dla nauczycieli, 15 stycznia 2018r.  rozpoczęły się zajęcia w ramach projektu „Zabawa może uczyć, nauka może bawić – doskonalenie jakości kształcenia w szkołach podstawowych i gimnazjach w gminie Rakoniewice ”.

Nauczyciele na szkoleniu.

 ZDJĘCIA

Na zdjęciach grupa uczniów z klasy 1 B oraz klas 3 A i 3 B uczestniczących w zajęciach gry i zabawy matematyczne prowadzone przez p. Sławomira Pielę.

 ZDJĘCIA

Na zdjęciach grupa matematyków z klas IV i V uczestniczących w zajęciach gry i zabawy matematyczne prowadzone przez p. Bernadetę Ginderę.

ZDJĘCIA

GRUPA KLAS IV, V - ZDJĘCIA

  GRUPA STARSZA - ZDJĘCIA

 

Na zdjęciach grupa uczniów z klas IV-VI uczestniczących w zajęciach „Od przedszkolaka do Eisteina” w ramach projektu „Zabawa może uczyć, nauka może bawić" prowadzone przez p. Marzenę Mądrą.

GLUE SLIME -  ZDJĘCIA

WULKANY - ZDJĘCIA

ROSNĄCY POTWÓR - ZDJĘCIA

MYDEŁKA - ZDJĘCIA

KWASY I ZASADY - ZDJĘCIA

CIECZ NIENEWTONOWSKA I CHEMICZNE JOJO - ZDJĘCIA

 

Na zdjęciach grupa uczniów z klas IV, VII i III gimnazjum uczestniczyła w zajęciach „Poznawanie przez eksperymentowanie” w ramach projektu „Zabawa może uczyć, nauka może bawić" prowadzonych  przez p. Patrycję Banach.

WĘŻE FARAONA -  ZDJĘCIA

MYDŁA -  ZDJĘCIA

CHEMICZNE JOJO -  ZDJĘCIA 

 

 PROJEKT - "ZACHOWAJ W PAMIĘCI I OCAL OD ZAPOMNIENIA HISTORIĘ SWOJEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA" - opiekunowie p. Lucyna Cieżuch i p. Tomasz Helbin.

PREZENTACJAZespół Szkolno-Przedszkolny
w Jabłonnie
ul Nowotomyska 9
64-308 Jabłonna
tel.61 44 43 193

Formularz kontaktowy
Osób online: 1

Zespoł Szkolno Przedszkolny - www.szkola.zspjablonna.pl 2015 - 2024.
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia" .
stat4u