Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Jabłonnie
  • :
  • :
 
 


 I A JUŻ WIE JAK ZAPROJEKTOWAĆ OGRÓD
  2024-06-11
ZSP Jabłonna

W ramach projektu "Przyroda z klasą. Czy wiesz, jak żyje jeż?" klasa I A zrealizowała kolejne zajęcia pod hasłem „Jak zaprojektować ogród?”

 JAK ZAPROJEKTOWAĆ OGRÓD? – KLASA 1 B
  2024-06-11
ZSP Jabłonna

W ramach projektu "Przyroda z klasą. Czy wiesz, jak żyje jeż?" przygotowanego przez Uniwersytet Dzieci, realizowaliśmy zajęcia pod hasłem: Jak zaprojektować ogród?. Najpierw rozmawialiśmy o 7 cudach świata starożytnego, oglądając prezentację. Dokładniej przyjrzeliśmy się WISZĄCYM OGRODOM SEMIRAMIDY. Dowiedzieliśmy się, że tworzeniem takich ogrodów zajmuje się architekt krajobrazu.

 RAJDOWY FESTYN RODZINNY
  2024-06-08
ZSP Jabłonna

8 czerwca, w sobotnie popołudnie, 8 rodzinnych drużyn postanowiło wspólnie ze swoimi najbliższymi pokonać kilkukilometrowe trasy leśne i wziąć udział w grze terenowej pod hasłem „Rodzina daje Moc”. Grupy startowały z 3 miejscowości:  Komorówka, Wioski i Woli Jabłońskiej i dotarły na metę gry na boisko szkolne w Jabłonnie.

 KLASA 1 B JUŻ WIE JAK ZWIERZĘTA PRZYSTOSOWUJĄ SIĘ DO OTOCZENIA
  2024-06-07
ZSP Jabłonna

W ramach projektu "Przyroda z klasą. Czy wiesz, jak żyje jeż?" przygotowanego przez Uniwersytet Dzieci, realizowaliśmy zajęcia pod hasłem: Jak zwierzęta przystosowują się do otoczenia? Na wstępie obejrzeliśmy film, w którym naukowcy wprowadzili nas w zagadnienie, wyjaśniając że każde stworzenie, rośliny, jak i zwierzęta są przystosowane do życia w określonym miejscu.

1 « [1] [2] [3] [4] » 352

 


Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Jabłonnie
ul Nowotomyska 9
64-308 Jabłonna
tel.61 44 43 193

Formularz kontaktowy
Osób online: 2

Zespoł Szkolno Przedszkolny - www.szkola.zspjablonna.pl 2015 - 2024.
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia" .
stat4u