Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Jabłonnie

JAK ZWIERZĘTA PRZYSTOSOWUJĄ SIĘ DO OTOCZENIA? - 1 A REALZUJE PROJEKT
  2024-06-07
ZSP Jabłonna

Klasa I A w ramach projektu "Przyroda z klasą. Czy wiesz, jak żyje jeż?" przygotowanego przez Uniwersytet Dzieci zrealizowała kolejny temat zajęć „Jak zwierzęta przystosowują się do otoczenia?” Każde żywe stworzenie, zarówno rośliny, jak i zwierzęta przystosowane są do życia w określonym środowisku.

KONKURS RECYTATORSKI
  2024-06-07
ZSP Jabłonna

7 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „Kolorowo i wesoło - czyli najpiękniejsze wiersze J. Tuwima i J. Brzechwy”  dla uczniów klas I-III. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Zgłosiło się 31 uczestników, którzy recytowali ulubione i znane wiersze w swojej grupie wiekowej.

PIERWSZAKI NA WYCIECZCE W RAKONIEWICACH
  2024-06-06
ZSP Jabłonna

Wycieczka klas pierwszych do Wielkopolskiego Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach była niezwykle interesującym i edukacyjnym doświadczeniem. Dzieci miały okazję zapoznać się z historią straży pożarnej, oglądając różnorodne eksponaty, takie jak dawne wozy strażackie, sprzęt gaśniczy i umundurowanie strażaków.

MALI MISTRZOWIE ORTOGRAFII
  2024-06-05
ZSP Jabłonna

5 czerwca 2024r. w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Rostarzewie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny. Mali Mistrzowie Ortografii z klas I - III wyłonieni w szkolnych eliminacjach, sprawdzali swoją wiedzę z zakresu poprawności pisowni w języku polskim i zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z całej gminy.

1 « [1] [2] [3] [4] [5] » 352

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Jabłonnie
ul Nowotomyska 9
64-308 Jabłonna
tel.61 44 43 193

Osób online: 1

Zespoł Szkolno Przedszkolny - www.szkola.zspjablonna.pl 2015 - 2024.
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia" .