Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli dzisiaj w Gminnym Konkursie Ortograficznym w Rostarzewie. Szkołę reprezentowali uczniowie klas pierwszych: Tymoteusz Pajchrowski i Szymon Kaczmarek. Przedstawicielami klas drugich byli: Alicja Jabłońska i Mateusz Gracz. Klasy trzecie reprezentowali: Alicja Rusek i Nikodem Pukacki. Na każdym poziomie nasi uczniowie odnieśli sukces. Szymon Kaczmarek uczeń klasy 1A zajął trzecie miejsce, Mateusz Gracz z klasy 2A- trzecie miejsce. Alicja Rusek klasa 3A - drugie miejsce i Nikodem Pukacki klasa 3B - trzecie miejsce. Laureaci zostali nagrodzeni pięknymi książkami i dyplomami. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział w konkursie. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy pięknie reprezentowali naszą szkołę.
