Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Jabłonnie
  • :
  • :
 
 

Dodano: 2024-06-08, RAJDOWY FESTYN RODZINNY

ZSP Jabłonna 8 czerwca, w sobotnie popołudnie, 8 rodzinnych drużyn postanowiło wspólnie ze swoimi najbliższymi pokonać kilkukilometrowe trasy leśne i wziąć udział w grze terenowej pod hasłem „Rodzina daje Moc”. Grupy startowały z 3 miejscowości:  Komorówka, Wioski i Woli Jabłońskiej i dotarły na metę gry na boisko szkolne w Jabłonnie. W czasie rodzinnej wędrówki według wyznaczonej trasy, uczestnicy musieli wykonać wspólnie 5 zadań np. ułożyć rodzinny wierszyk - hasło, przedstawić z darów natury rodzinne logo, rozwiązać krzyżówkę, rebusy, policzyć i oznaczyć drzewa, albo rozpoznać tropy leśnych zwierząt. Podsumowanie realizacji wykonanych zadań sprawdzano już na mecie gry. Dla wszystkich biorących udział w rodzinnym rajdzie przygotowano medale, dyplomy i pizzę. Po krótkim wypoczynku na piknikowym kocu rozpoczęły się gry i zabawy sportowe dla wszystkich przybyłych dzieci i ich rodziców. Największą popularnością cieszyły się skoki w dal: rodzic + dziecko, mecz ringo, malowanie twarzy, bańki mydlane, skoki na skakance i „narty”. W przerwie między zabawami odbyło się losowanie nagród dla uczestników gry terenowej, gdyż tylko oni otrzymali za swoje zaangażowanie i wysiłek kupony do losowania. Dla wszystkich dzieci były „Grześki”,  lizaki, cukierki oraz lody.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom organizującym gry i zabawy podczas „Rajdowego Festynu Rodzinnego”  oraz Radzie Rodziców przy ZSP w Jabłonnie i Dyrekcji ZSP w Jabłonnie za ufundowanie nagród i słodkości.

GALERIA 1                  GALERIA 2                   GALERIA 3                 GALERIA 4Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Jabłonnie
ul Nowotomyska 9
64-308 Jabłonna
tel.61 44 43 193

Formularz kontaktowy
Osób online: 1

Zespoł Szkolno Przedszkolny - www.szkola.zspjablonna.pl 2015 - 2024.
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia" .
stat4u