

Uczniowie klasy 3 B po raz kolejny wzięli udział w akcji „Starsi młodszym, czyli czytamy przedszkolakom”. W ramach tej inicjatywy odwiedzili najmłodszych kolegów i koleżanki, aby wspólnie spędzić czas z książką. Lena przeczytała przedszkolakom książeczkę pt. „Wielki bal Smerfetki”, natomiast Nikodem zaprezentował opowiadanie „Moje abecadło” z cyklu „Masza i Niedźwiedź”.